FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 14855476
nr 1485 5476
BOOKCASE
1930s, svartmålad. Width: 100 cm. Width: 30 cm, height: 75 cm, wear, damages.
1930-tal, svartmålad. Bredd: 100 cm. Djup: 30 cm, höjd: 75 cm
Condition: slitage, skador
SEK 500
Monday August 29 2022
at 20:25:45
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
350 kr
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr